Granit

Granit jest naturalnie występującym kamieniem, który doskonale sprawdza się jako materiał dekoracyjny i użytkowy. Jego niezaprzeczalną zaletę stanowi twardość oraz odporność na warunki atmosferyczne – wilgoć i niskie temperatury. Z tego względu granity można instalować zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, np. na schodach, tarasach, elewacjach budynków czy murków ogrodzeniowych.

 

Zastosowanie granitów we wnętrzach

Granit świetnie sprawdzi się również jako wykończenie elementów funkcjonalnych, które znajdują się w większości domów. Szczególnym sposobem wykorzystania walorów dekoracyjnych i użytkowych tego surowca jest zastosowanie go jako blatu kuchennego, stołu, ławy lub barku. Niezastąpiony do tego typu aranżacji jest kolorowy lub czarny granit. To właśnie z jego pomocą można nadać kuchni, salonowi lub jadalni eleganckiego charakteru, który sprawi, że wspólne gotowanie i każdy rodzinny posiłek staną się wyjątkowym wydarzeniem w życiu domowników!
 
Różnego rodzaju granity można obejrzeć w naszym zakładzie w Warszawie. W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez wiadomość e-mail – chętnie udzielimy wszelkich informacji i pomożemy w dokonaniu właściwego wyboru.

star galaxy, czarny granit, granit Warszawa

Do góry
Kontakt

ul. Górczewska 179a
01-459 Warszawa


 

mapa
 Zapraszamy do kontaktu z naszym sprzedawcą.