Płytki marmurowe

Łazienka to miejsce, w którym działanie wilgoci, pary, zmiennych temperatur wymaga zastosowania rozwiązań architektonicznych, które poradzą sobie w takim właśnie środowisku. Płytki łazienkowe muszą być więc odpowiednio odporne i dlatego w tym przypadku idealnie sprawdzi się kamień naturalny. Nasz sklep oferuje szeroki wybór płytek, które mogą być montowane na ścianach, podłodze lub jako element dekoracyjny w wybranych częściach wnętrza. Nasz salon znajduje się w Warszawie.

Płytki marmurowe łazienkowe

Marmur uważany jest za wyjątkowo elegancki kamień, dlatego jest chętnie wykorzystywany w stylowych wnętrzach. Płytki kamienne dostępne są w wielu kolorach, rodzajach, odcieniach, dzięki czemu można je dopasować zarówno do nowoczesnej łazienki, jak i tej urządzonej w klasycznym lub rustykalnym stylu. Płytki marmurowe łazienkowe mają wiele zalet, które przemawiają za ich wyborem:

 

  • - różnorodność barw i odcieni,
  • - łatwe utrzymanie w czystości,
  • - wysoka trwałość,
  • - elegancki i niepowtarzalny wygląd.

 

Na płytki kamienne warto zdecydować się w łazience z ogrzewaniem podłogowym, gdyż marmur doskonale przewodzi ciepło. Oprócz tego jest łatwy w czyszczeniu, dlatego przy minimalnym nakładzie pracy można utrzymać higieniczne warunki w pomieszczeniu.

 

Płytki kamienne

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty w różnych wymiarach i wykończeniu. Oferowane płytki łazienkowe sprawdzą się na podłogach i ścianach, zarówno w dużych, jak i w mniejszych pomieszczeniach. Wybierając płytki kamienne w jasnym odcieniu, optycznie powiększymy przestrzeń i ją rozjaśnimy. Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu stylowej aranżacji, dobrym wyborem będą płytki marmurowe łazienkowe w ciemniejszej tonacji.


Płytki kamienne, marmurowe łazienkowe, marmur do łazienki - Warszawa sklep Kategorie

Do góry
Kontakt

ul. Górczewska 179a
01-459 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 
9:00 - 17:00
 

mapa
 

UWAGA
zmiana organizacji ruchu na ulicy Górczewskiej


Zapraszamy do kontaktu z naszym sprzedawcą.