Płytki marmurowe

Płytki marmurowe nadają wnętrzu elegancji i znakomicie prezentują się zarówno w łazience, jak i w kuchni, w holu czy w salonie. Nadają wnętrzu prestiżu, a przy tym są wystarczająco wytrzymałe i odporne na ścieranie mechaniczne. Pięknie się starzeją, nie tracą więc swoich walorów wraz z upływem czasu. Świetną rekomendacją dla ich jakości jest fakt, że mogą być układane również na zewnątrz, wykazując przy tym także odporność na mróz. Warto zatem wziąć pod uwagę marmur podczas doboru materiałów do wykończenia wnętrza takiego, jak np. łazienka.
Łazienka to miejsce, w którym działanie wilgoci, pary, zmiennych temperatur wymaga zastosowania rozwiązań architektonicznych, które poradzą sobie w takim właśnie środowisku. Płytki łazienkowe muszą być więc odpowiednio odporne i dlatego w tym przypadku idealnie sprawdzi się kamień naturalny. Nasza firma oferuje szeroki wybór płytek, które mogą być montowane na ścianach, podłodze lub jako element dekoracyjny w wybranych częściach wnętrza. Nasz magazyn, zakład produkcyjny, salon i sklep znajdują się w Warszawie.
 

Dlaczego warto wybrać płytki marmurowe do wnętrza?

Płytki marmurowe wyróżniają się ogromnym bogactwem niepowtarzalnych wzorów, kolorów i odcieni. Można więc dobrać je z łatwością do stylu pomieszczenia. Marmur może mieć jednolitą barwę, drobne wzory i smugi lub wyraźne użyłowanie, co stanowi jego atut i podkreśla, że mamy do czynienia z naturalnym kamieniem. Dzięki swej naturalności każda płytka jest nieco inna, co nadaje jej oryginalności i elegancji. 
Marmur jako niezwykle łatwy w obróbce kamień, może mieć różne kształty, a płytki mogą być przycinane na dowolne wymiary i dopasowywane do potrzeb wnętrza. I choć kwadratowe płytki marmurowe należą do najpopularniejszych, to możliwe jest wykonanie także innych kształtów.
 

Płytki marmurowe łazienkowe

Marmur uważany jest za wyjątkowo elegancki kamień, dlatego jest chętnie wykorzystywany w stylowych wnętrzach. Płytki marmurowe dostępne są w wielu kolorach, rodzajach, odcieniach, dzięki czemu można je dopasować zarówno do nowoczesnej łazienki, jak i tej urządzonej w klasycznym lub rustykalnym stylu. Płytki marmurowe łazienkowe mają wiele zalet, które przemawiają za ich wyborem:
 
    • różnorodność barw i odcieni,
    • łatwe utrzymanie w czystości,
    • wysoka trwałość,
    • elegancki i niepowtarzalny wygląd.
 
Na płytki kamienne warto zdecydować się w łazience z ogrzewaniem podłogowym, gdyż marmur doskonale przewodzi ciepło. Oprócz tego jest łatwy w czyszczeniu, dlatego przy minimalnym nakładzie pracy można utrzymać higieniczne warunki w pomieszczeniu.
Płytki marmurowe do łazienki sprawdzą się doskonale zarówno na ścianach, jak i podłodze, będą również pasować do obudowy wanny. W niewielkich pomieszczeniach, szczególnie tych bez okien, idealnie sprawdzi się marmur w jasnym kolorze, gdyż optycznie powiększy i rozjaśni przestrzeń. Ciemniejsze marmury zdadzą świetnie egzamin w przestronnych wnętrzach.
 

Płytki kamienne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty w różnych wymiarach i wykończeniu. Oferowane płytki łazienkowe sprawdzą się na podłogach i ścianach, zarówno w dużych, jak i w mniejszych pomieszczeniach. Wybierając płytki kamienne w jasnym odcieniu, optycznie powiększymy przestrzeń i ją rozjaśnimy. Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu stylowej aranżacji, dobrym wyborem będą płytki marmurowe łazienkowe w ciemniejszej tonacji.


Płytki kamienne, marmurowe łazienkowe, marmur do łazienki - Warszawa sklep Kategorie

Do góry
Kontakt

ul. Górczewska 179a
01-459 Warszawa


 

mapa
 Zapraszamy do kontaktu z naszym sprzedawcą.