Kominki marmurowe

Kominki kamienne - Warszawa kominki marmurowe Warszawa

Athena Marmor oferuje swoim Klientom szeroki wybór produktów. Nasze wyroby kamieniarskie łączą wyrafinowaną estetykę z precyzją wykonania oraz najlepszą jakością materiałów. To właśnie dzięki temu możemy zaoferować m.in. stylowe kominki marmurowe oraz szereg innych produktów, które sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i biurowcach, instytucjach oraz innych obiektach. Tworzymy z pasją, troszcząc się o to, by dostarczane Klientom wyroby zachwycały przez lata.  

Nowoczesne wyroby: kominki marmurowe i więcej

  Nasza oferta jest skierowana do szerokiego grona odbiorców, których interesują kominki marmurowe czy blaty kuchenne. Zgłoś się do nas nie tylko jako klient indywidualny, ale również będąc:

  • architektem lub projektantem i potrzebujesz sprawdzonego podwykonawcy projektu,
  • wykonawcą kominków – zapewnimy Ci elementy na kominki marmurowe i inne,
  • montażystą,
  • producentem mebli – nasze blaty i inne kamienne elementy mogą być ich uzupełnieniem, a także, gdy dystrybuując wyroby z kamienia naturalnego potrzebujesz sprawdzonego producenta.

Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, doradzamy naszym klientom, polecając kominki kamienne perfekcyjnie dopasowane do ich wnętrz. Wiemy, w jaki sposób opracować projekt oraz wykonać kominki kamienne, żeby dodawały wnętrzu stylowego wyglądu. Jako zakład kamieniarski możemy pochwalić się wieloma realizacjami i chętnie doradzimy.

Kominki kamienne są wyjątkowe. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów są niepowtarzalne. Jesteśmy w stanie wykonać obudowy o różnorodnych kształtach, dzięki czemu tworzymy kominki kamienne w dowolnym stylu i wykończeniu. Chętnie podpowiemy Ci, w jaki sposób dobrać obudowę, aby pasowała zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza.

Posiadamy zarówno zakład produkcyjny, który przygotuje dowolne wyroby kamieniarskie wysokiej jakości, jak i hurtownię kamienia oraz sklep w formule stacjonarnej (w mieście Warszawa). Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji o naszych wyrobach? Chcesz złożyć zamówienie na konkretne elementy? Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do współpracy!


Do góry
Kontakt

ul. Górczewska 179a
01-459 Warszawa


 

mapa
 Zapraszamy do kontaktu z naszym sprzedawcą.