Blog

Marmur, granit czy konglomerat - co najlepiej wybrać na parapet?

Opublikowano: Październik 15, 2021

Parapety, choć dla niektórych nieco mniej istotne przy urządzaniu wnętrz, stanowią integralną część okiennej oprawy. Wybór odpowiedniego rodzaju należy więc dostosować do koloru okna oraz charakteru wnętrza. Na parapetach eksponuje się różnego rodzaju dekoracje i donice z kwiatami, dlatego nie warto pomijać ich estetyki.

Czytaj dalej

W jakich miejscach sprawdzą się stoliki kamienne?

Opublikowano: Lipiec 1, 2021

Naturalny kamień jest jednym z materiałów najchętniej wybieranych do aranżacji wnętrz. Wiele osób decyduje się na kamienny stolik, rezygnując z drewnianego mebla. I nic w tym dziwnego – kamień sprawia, że stolik jest nie tylko bardzo stabilny i wytrzymały, ale stanowi jednocześnie ozdobę samą w sobie. Marmur wygląda niezwykle elegancko, a granit wymaga mniej pielęgnacji. Stolik kamienny można wykonać w całości z marmuru, granitu, trawertynu, jak również w połączeniu z podstawą z metalu lub drewna.

Czytaj dalej

Właściwości i zastosowania białego marmuru

Opublikowano: Maj 11, 2021

Marmurowe wykończenia niewątpliwie kojarzą się wszystkim z luksusem i elegancją. Chociaż śmiało można powiedzieć, że dekoracje z tego kamienia są ponadczasowe, głośno o nich zrobiło się (znów!) w 2020 roku. To właśnie wtedy za najmodniejsze uznano aranżacje wnętrz nawiązujące do matki natury – wykorzystujące kamień naturalny, pełne roślinności i akcentów w kolorach ziemi. Co warto wiedzieć o marmurze i na czym polega jego fenomen? Sprawdźmy!

Czytaj dalej

Do góry
Kontakt

ul. Górczewska 179a
01-459 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 
9:00 - 17:00
 

mapa
 

UWAGA
zmiana organizacji ruchu na ulicy Górczewskiej


Zapraszamy do kontaktu z naszym sprzedawcą.