Kashmir White

Kashmir White

ocenaocenaocenaocenaocena
0,00 PLN / arkusz
Producent: Athena Marmor Polska

Zapytaj o zamówienie tego produktu info@athenamarmor.pl


Granit to materiał, który wyróżnia się doskonałymi parametrami technicznymi. Ze względu na swoje właściwości, może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Granit Kashmir White oprócz tego, że jest wytrzymały oraz odporny na działanie czynników atmosferycznych, charakteryzuje się eleganckim wyglądem. Jego cechą charakterystyczną jest jasny odcień kamienia, urozmaicony szarymi smugami i brązowymi plamkami, co stwarza bardzo ciekawy efekt. Granit Kashmir White będzie doskonałym urozmaiceniem eleganckich i nowoczesnych wnętrz, a dodatkowo świetnie komponuje się z drewnem, metalem i innymi elementami wykończenia.

 

Granit Kashmir White – zalety

 

Płytki i inne elementy granitowe można wykorzystać na wiele sposobów, dopasowując ich format do indywidualnych założeń projektowych. Granit Kashmir White ze względu na swoją kolorystykę i wzornictwo stanowi uniwersalny dodatek do każdego wystroju wnętrza. Oprócz tego wyróżnia się doskonałymi parametrami, takimi jak:

 

  • - wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne,
  • - odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz kwasów,
  • - dobre przewodnictwo i kumulacja ciepła,
  • - łatwość w utrzymaniu czystości.

 

Granit Kashmir White sprawdzi się doskonale na blatach, podłodze, na ścianach. Może być wykorzystany do kompletnego wykończenia wnętrz. Dodatkowo doskonale oddaje ciepło, dlatego polecany jest do montowania w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

 

W celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu.

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych

Komentarze

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Do góry
Kontakt

ul. Górczewska 179a
01-459 Warszawa


 

mapa
 Zapraszamy do kontaktu z naszym sprzedawcą.