Kashmir White

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych

Komentarze

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Kashmir White
ocenaocenaocenaocenaocena
0,00 PLN / arkusz
Producent: Athena Marmor Polska
Ilość
Ilość:
Łącznie: 0,00 PLN

Granit to materiał, który wyróżnia się doskonałymi parametrami technicznymi. Ze względu na swoje właściwości, może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Granit Kashmir White oprócz tego, że jest wytrzymały oraz odporny na działanie czynników atmosferycznych, charakteryzuje się eleganckim wyglądem. Jego cechą charakterystyczną jest jasny odcień kamienia, urozmaicony szarymi smugami i brązowymi plamkami, co stwarza bardzo ciekawy efekt. Granit Kashmir White będzie doskonałym urozmaiceniem eleganckich i nowoczesnych wnętrz, a dodatkowo świetnie komponuje się z drewnem, metalem i innymi elementami wykończenia.

 

Granit Kashmir White – zalety

 

Płytki i inne elementy granitowe można wykorzystać na wiele sposobów, dopasowując ich format do indywidualnych założeń projektowych. Granit Kashmir White ze względu na swoją kolorystykę i wzornictwo stanowi uniwersalny dodatek do każdego wystroju wnętrza. Oprócz tego wyróżnia się doskonałymi parametrami, takimi jak:

 

  • - wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne,
  • - odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz kwasów,
  • - dobre przewodnictwo i kumulacja ciepła,
  • - łatwość w utrzymaniu czystości.

 

Granit Kashmir White sprawdzi się doskonale na blatach, podłodze, na ścianach. Może być wykorzystany do kompletnego wykończenia wnętrz. Dodatkowo doskonale oddaje ciepło, dlatego polecany jest do montowania w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

 

W celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu.


Do góry
Kontakt ze sklepem

ul. Górczewska 179a
01-459 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 
9:00 - 17:00
soboty
9:00 - 14:00


 

UWAGA
zmiana organizacji ruchu na ulicy Górczewskiej


Z
apraszamy do kontaktu z naszym sprzedawcą.