Wyroby kamieniarskie

W naszym zakładzie w Warszawie produkujemy wyroby kamieniarskie na zamówienie, zgodnie z potrzebami, oczekiwaniami i projektami Klientów. Realizujemy zamówienia typowe oraz niestandardowe.
Nasza podstawowa oferta obejmuje: 

Oferujemy również wyroby artystyczne, np. rzeźby oraz przedmioty sztuki użytkowej, np. talerze, tace, świeczniki, mydelniczki, blaty do pizzy i inne.

 

Surowce do wyrobów kamieniarskich

Do produkcji naszych wyrobów kamieniarskich wykorzystujemy sprowadzane bezpośrednio z kamieniołomów całego świata kamienie naturalne: marmury, granity, trawertyny, onyksy. Dobór surowca uzależniony jest od rodzaju produkowanego wyrobu oraz wymagań i upodobań Klienta.  Przy podejmowaniu decyzji o wyborze konkretnego materiału bierzemy po uwagę nie tylko kolor i fakturę, ale również takie parametry, jak twardość, ścieralność, nasiąkliwość kamienia.
 
Polecamy szczególnie wyroby z białego marmuru sprowadzanego bezpośrednio z kamieniołomów Grecji, który dzięki swojej ponadczasowej elegancji, świetnie sprawdzi się we wnętrzach każdego typu.
 
Proponujemy ponadto marmury w innych kolorach oraz w różnych fakturach powierzchni.
 
Zachęcamy również do wyboru wyrobów z kolorowego lub czarnego granitu. Wyjątkowe walory użytkowe i niezwykła trwałość granitu sprawiają, że wykonane z niego blaty w kuchniach, jadalniach, salonach są nie tylko wyjątkowe, ale również niezwykle wygodne i praktyczne, łatwe w codziennym użytkowaniu.
 
Staramy się, aby każdy Klient znalazł u nas odpowiedni dla siebie kamień naturalny. 

Do góry
Kontakt

ul. Górczewska 179a
01-459 Warszawa


 

mapa
 Zapraszamy do kontaktu z naszym sprzedawcą.