Schody

Stylowe schody kamienne dodadzą uroku każdemu budynkowi

schody kamienne, marmurowe Warszawa Schody marmurowe czy też granitowe zachwycą w każdym miejscu – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Eleganckie, luksusowe, a przy tym niesamowicie wytrzymałe – jeśli stawiasz na jakość i styl, będą najlepszym wyborem. Athena Armor zajmuje się produkcją wysokiej jakości schodów kamiennych. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w połączeniu z kamieniarską pasją pozwala nam tworzyć wyszukane projekty dla wymagających. Skorzystaj z naszej oferty i zamów schody kamienne – do domu, do biura, do hotelu, restauracji… sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcesz wprowadzić nutkę luksusu. Schody marmurowe oraz granitowe dla wymagających Nasza firma tworzy schody kamienne od wielu lat. Praktyka, wysokie kwalifikacje naszego zespołu oraz nowoczesny, doskonale wyposażony park maszynowy pozwala nam tworzyć wyroby na światowym poziomie. Schody marmurowe produkujemy na indywidualne zamówienie. Oznacza to, że od początku do końca powstają z myślą o Twoim obiekcie oraz projekcie.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

·         Korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy surowca – współpracujemy z kamieniołomami na całym świecie. ·         Oferujemy szeroką paletę opcji kolorystycznych i wzorniczych – także tych zupełnie unikalnych.
·         Pracujemy z dbałością o precyzję – dzięki temu nasze schody przez długie lata pięknie się prezentują i są bezpieczne.
·         Zamówienia realizujemy terminowo i na korzystnych warunkach cenowych – poznaj je podczas rozmowy z naszym doradcą.

Choć głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa, podejmiemy się każdego wyzwania. By uzyskać więcej informacji, skontaktuj się. Zapraszamy do współpracy!

 


Do góry
Kontakt ze sklepem

ul. Górczewska 179a
01-459 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 
9:00 - 17:00
soboty
9:00 - 14:00


 

UWAGA
zmiana organizacji ruchu na ulicy Górczewskiej


Z
apraszamy do kontaktu z naszym sprzedawcą.