Parapety

Eleganckie parapety kamienne, marmurowe, granitowe: Warszawa i okolice

Piękne okna wymagają jeszcze piękniejszej oprawy. Takiej, która podkreśli naturalne piękno, a przede wszystkim – przez wiele lat będzie się pięknie prezentować. Jeśli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci połączyć trwałość z luksusową estetyką – parapety marmurowe oraz wykonane z innych odmian kamienia naturalnego są najlepszym rozwiązaniem. Athena Marmor zajmuje się produkcją takich właśnie wyrobów kamiennych. Podejmij z nami współpracę, by w Twoim domu czy biurze znalazły się stylowe parapety kamienne z najwyższej półki.

Dlaczego warto postawić na nasze parapety marmurowe oraz granitowe?
Stanowią eleganckie wykończenie każdej aranżacji wnętrza – parapety kamienne pięknie komponują się zarówno z przestrzeniami nowoczesnymi, jak i klasycznymi.
Są wytrzymałe i odporne na działanie różnych czynników środowiskowych – znacznie trudniej je zarysować, zanieczyścić czy w inny sposób uszkodzić, dzięki czemu będą się doskonale prezentowały przez lata.
Są dostosowane zarówno do montażu wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wewnątrz montuje się przede wszystkim parapety marmurowe, na zewnątrz zaś, najczęściej te z granitu.
Każdy parapet jest unikalny – kamień naturalny wyróżnia się niepowtarzalną teksturą, każdy jest oryginalny.
Wykonujemy parapety na indywidualne zlecenie Klientów – ich wymiary i kształt oraz kolorystyka są dostosowane do oczekiwań.
Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy – zarówno rozsądny czas oczekiwania na realizację zlecenia, jak i konkurencyjne ceny.

By uzyskać więcej informacji o produkowanych przez nas parapetach oraz innych elementach z kamienia naturalnego, skontaktuj się z Athena Marmor. Zapraszamy do współpracy!  


Do góry
Kontakt ze sklepem

ul. Górczewska 179a
01-459 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 
9:00 - 17:00
soboty
9:00 - 14:00


 

UWAGA
zmiana organizacji ruchu na ulicy Górczewskiej


Z
apraszamy do kontaktu z naszym sprzedawcą.