Dystrybutorzy

Zapraszamy do współpracy w zakresie dystrybucji oferowanych przez naszą firmę kamieni naturalnych i mozaik marmurowych. Zainteresowanym kontrahentom zapewniamy próbki naszych surowców oraz gotowych wyrobów (blatów, parapetów, posadzek itp.).
 
Materiały kamienne, w tym rzadki w Polsce biały marmur pochodzenia greckiego, sprowadzamy we własnym zakresie bezpośrednio z kamieniołomów całego świata, a wszystkie wyroby kamieniarskie i mozaiki produkujemy na miejscu w zakładzie mieszczącym się na warszawskiej Woli. 
 
 

Warunki współpracy z dystrybutorami

Dystrybutorom możemy zapewnić bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Ze względu na to, że produkcją zajmujemy się osobiście, jesteśmy w stanie zaoferować jedne z najniższych na rynku cen producenta. Szczegóły chętnie przedstawimy w bezpośredniej rozmowie – telefonicznej lub odbywającej się w naszej siedzibie przy ul. Górczewskiej 179 w Warszawie. Na miejscu zaprezentujemy wszystkie posiadane przez nas materiały oraz zakład produkcyjny zajmujący się wytwarzaniem standardowych i niestandardowych wyrobów kamieniarskich.

Do góry
Kontakt

ul. Górczewska 179a
01-459 Warszawa


 

mapa
 Zapraszamy do kontaktu z naszym sprzedawcą.