posadzki

Posadzki kamienne: ponadczasowe i eleganckie

posadzki kamienne, marmurowe Warszawa

Posadzki kamienne – marmur i granit to najtrwalszy i najpiękniejszy materiał, z jakiego można zbudować podłogę. Oprócz niezwykłej trwałości, dzięki której pozostanie ona w niezmienionym stanie przez lata, posadzki kamienne wyróżniają się wyjątkowo oryginalnym wyglądem. Niezależnie od zastosowanego kamienia i jego ułożenia, odznaczać się będą zawsze niepowtarzalnością i niezwykłą elegancją. 
Kamień naturalny jest materiałem, który każdej przestrzeni dodaje luksusu. Pięknie połyskuje, zachwyca wyszukanym i oryginalnym wzornictwem oraz jakością na długie lata. Co więcej, nawet w przypadku uszkodzenia powierzchni posadzki kamiennej, można ją wielokrotnie odnawiać poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy. A zatem, choć posadzka wykonana z kamienia jest droższa od ceramicznej, to należy ją potraktować jak inwestycję na pokolenia. Jeśli chcesz nadać wyjątkowego charakteru przestrzeni w domu, biurze, hotelu, restauracji czy innym obiekcie – posadzki kamienne to rozwiązanie, które powinieneś wziąć pod uwagę. Athena Marmor oferuje Ci najwyższej jakości posadzki marmurowe oraz granitowe, które stylem dopasują się do specyfiki aranżacji. Łączymy jakość i ponadczasowy styl z nowoczesnym spojrzeniem na wyroby z kamienia naturalnego. 
 

Z czego zwykle wykonuje się posadzki kamienne?

Najwyższej klasy posadzki kamienne to te wykonane z dobrej jakości kamienia. Do najpopularniejszych materiałów na posadzki zaliczyć można marmur, zyli kamień odznaczający się dużą trwałością, niepowtarzalnymi wzorami i kolorystyką. Stosowany jest głównie we wnętrzach.
Materiałem polecanym zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz jest granit – kamień odporny na działanie wilgoci i zmiennych temperatur, a przy tym bardzo twardy, dzięki czemu trudno go zarysować. Nie wymaga też specjalnej impregnacji.
Innym ciekawym materiałem na posadzki kamienne jest trawertyn. Choć wymaga nieco więcej pielęgnacji niż marmur lub granit, to jego atutem jest stylowy wygląd imitujący antyczne posadzki.
 

Eleganckie posadzki marmurowe i granitowe: Warszawa i okolica

Kamieniem naturalnym zajmujemy się od ponad dwudziestu pięciu lat. Łącząc doświadczenie zespołu pracowników z pasją oraz innowacyjnym parkiem maszynowym, tworzymy posadzki kamienne, które zachwycają nie tylko na pierwszy rzut oka.
 
Nasze posadzki kamienne to:
·         ponadczasowa jakość,
·         wyszukane kompozycje wzornicze – wpisujące się w potrzeby wnętrz nowoczesnych oraz tradycyjnych,
·         wysoka wytrzymałość – posadzki są odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne i inne czynniki, dzięki czemu przez lata prezentują się doskonale. Odkryj ich magię. Współpracując z nami możesz liczyć na kompleksową obsługę. Odwiedź naszą siedzibę, by wybrać posadzkę marzeń. Czeka na Ciebie szeroka gama wzorów i kolorów oraz zespół, który uczyni wszystko, żeby sprostać Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy do współpracy!

Do góry
Kontakt

ul. Górczewska 179a
01-459 Warszawa


 

mapa
 Zapraszamy do kontaktu z naszym sprzedawcą.