posadzki

Posadzki kamienne: ponadczasowe i eleganckie

posadzki kamienne, marmurowe Warszawa Kamień naturalny jest materiałem, który każdej przestrzeni dodaje nutki luksusu. Pięknie połyskuje, zachwyca wyszukanym i oryginalnym wzornictwem oraz jakością na długie lata. Jeśli chcesz nadać wyjątkowego charakteru przestrzeni w domu, biurze, hotelu, restauracji czy innym obiekcie – posadzki marmurowe i granitowa to rozwiązanie, które powinieneś wziąć pod uwagę. Athena Marmor oferuje Ci najwyższej jakości posadzki marmurowe oraz granitowe, które stylem dopasują się do specyfiki aranżacji. Łączymy jakość i ponadczasowy styl z nowoczesnym spojrzeniem na wyroby z kamienia naturalnego. Daj się im zachwycić i wprowadź ekskluzywny styl do swojego życia!

Eleganckie posadzki marmurowe i granitowe: Warszawa i okolica
Kamieniem naturalnym zajmujemy się od ponad dwudziestu lat. Łącząc doświadczenie zespołu pracowników z pasją oraz innowacyjnym parkiem maszynowym, tworzymy posadzki kamienne, które zachwycają nie tylko na pierwszy rzut oka.

Nasze posadzki kamienne to:
·         ponadczasowa jakość,
·         wyszukane kompozycje wzornicze – wpisujące się w potrzeby wnętrz nowoczesnych oraz tradycyjnych,
·         wysoka wytrzymałość – posadzki są odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne i inne czynniki, dzięki czemu przez lata prezentują się doskonale. Odkryj ich magię. Współpracując z nami możesz liczyć na kompleksową obsługę. Odwiedź naszą siedzibę, by wybrać posadzkę marzeń. Czeka na Ciebie szeroka gama wzorów i kolorów oraz zespół gotowy sprostać Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy do współpracy!

 


Do góry
Kontakt

ul. Górczewska 179a
01-459 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 
9:00 - 17:00
 

mapa
 

UWAGA
zmiana organizacji ruchu na ulicy Górczewskiej


Zapraszamy do kontaktu z naszym sprzedawcą.