BLATY KAMIENNE

Stylowe blaty kamienne, granitowe, marmurowe dla wymagających

Kamień naturalny doskonale sprawdza się w kuchni oraz łazience. Powstające z granitu czy marmuru blaty łączą ekskluzywny design z niezwykłą wytrzymałością. Blaty kuchenne wykonane z kamienia naturalnego pięknie prezentują się przez dekady – podkreślając elegancję, a zarazem nowoczesność przestrzeni, w której się znajdują. Jeśli interesują Cię blaty marmurowe lub też blaty granitowe, które staną się wykończeniem kuchennych szafek lub podstawą dla umywalki w łazience – powierz ich wykonanie Athena Marmor. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży i pasja sprawiają, że tworzymy blaty kamienne znakomitej jakości i w niepowtarzalnym stylu.

Dlaczego warto stawiać na blaty kuchenne granitowe?

Blaty do kuchni mogą być wykonane z różnych materiałów, jednak najbardziej wytrzymałym i solidnym jest kamień. Nasza firma stawia na najlepszej jakości surowce, które dodatkowo po obróbce są bardzo eleganckie. Blaty kuchenne wykonane z granitu to przede wszystkim naturalny wygląd i ciekawy design, który zawsze będzie modny. Korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu nadajemy obrabianemu materiałowi przeróżne wymiary i kształty, wszystko po to, aby oferowane przez nas blaty do kuchni spełniały wszystkie oczekiwania naszych Klientów.

Granit to najczęściej wykorzystywany w kamieniarstwie surowiec, z którego tworzymy blaty do kuchni. Dlaczego? Ponieważ łączy niepowtarzalny naturalny wygląd z doskonałymi własnościami fizycznymi. Zarówno granit, jak i marmur można obrabiać – tak, by uzyskał odpowiedni poler i kształt. Jednocześnie, po wykonaniu, blaty marmurowe czy granitowe pozostają w niezmiennej formie przez długie lata.

Blaty kamienne to:

- naturalne i ekskluzywne wykończenie aranżacji kuchni oraz łazienki,
- duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki środowiskowe – blat wykonany z kamienia naturalnego przetrwa w doskonałej formie przez długie lata,
- niemal nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o formę i kształt – wykonujemy blaty na indywidualne zamówienie, są zatem zawsze docięte na wymiar i dopasowane do potrzeb każdego Klienta,
- ogromna ilość opcji kolorystycznych, pozwalających stworzyć wystrój odpowiadający własnym oczekiwaniom estetycznym,
- doskonała higiena – nie namnażają się na nich bakterie, co sprawia, że posiłki można przygotowywać bezpośrednio na blacie.

Bez względu na to, czy interesują Cię blaty granitowe, marmurowe czy inne – na terenie miasta Warszawa i okolic najkorzystniejsza oferta czeka w naszej firmie. Skontaktuj się, by uzyskać więcej informacji i złożyć zamówienie.

Zapraszamy!

 


Do góry
Kontakt ze sklepem

ul. Górczewska 179a
01-459 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 
9:00 - 17:00
soboty
9:00 - 14:00


 

UWAGA
zmiana organizacji ruchu na ulicy Górczewskiej


Z
apraszamy do kontaktu z naszym sprzedawcą.